Záruka Reisenthel CS s.r.o.

Záruční podmínky

Vážený spotřebiteli,

nákupem námi vyráběného zboží získáte kvalitní český výrobek. Děkujeme Vám předem za podporu naší firmy. Na výrobek poskytujeme záruku na výrobní vady v délce 24 měsíců od data jeho prodeje.
Přejeme si, aby Vám náš výrobek sloužil k plné spokojenosti a níže si dovolujeme poskytnout několik rad a doporučení pro jeho správné užití. Jedině jejich dodržováním zaručujeme Vaší plnou spokojenost s tímto výrobkem a námi poskytnutou záruku.
Vám budeme také vděčni za poskytnutí námětů, rad a připomínek k jeho dalšímu vylepšení, za což Vám předem děkuje kolektiv pracovníků firmy Reisenthel CS s.r.o. Bystřice pod Hostýnem.

Záruka se proto vztahuje jen na vady, které vznikly v průběhu záruční doby prokazatelnou chybou výroby, popřípadě technologického postupu výroby. Tyto vady se zpravidla projeví již při krátkodobém používání výrobku. Pokud výrobek reklamujete, zasílejte jej pouze v čistém stavu !! Jinak vám bude vrácem.

Záruka se také nevztahuje na změny výrobku v důsledku nedodržování pokynů a rad uvedených v návodu na použití a ošetření výrobku, dále v důsledku jeho opotřebení způsobeném obvyklým užíváním, nesprávným užíváním, neodbornými zásahy nebo úpravami nesouvisejícími s běžnou údržbou výrobku.

Návod na ošetření

Čistit pouze navlhčeným hadříkem ve vodě s trochou saponátu. Zásadně nepoužívat k čištění ředidel, mechanicky čistících prášků nebo agresivních čistících přípravků! Výrobky zásadně neprát v pračce či myčce. Při promočení nechat pozvolna vysušit při pokojové teplotě. Výrobek se nesmí sušit v kontaktu ani v bezprostřední blízkosti otevřených tepelných zdrojů.

Poznámka:

Nezapomeňte prosím, že záruka a životnost výrobku jsou dva různé pojmy. Životnost je dána především způsobem a intenzitou používání a nemusí být tím pádem stejná jako záruční doba. Proto striktně dodržujte pokyny v návodu pro spotřebitele, aby vám naše výrobky sloužily co nejdéle k vaší plné spokojenosti.